Het mooiste wat je ze kunt geven..

Het mooiste wat je ze kunt geven..

Soms moet ik even wat van mij afschrijven en vandaag is het weer zo ver ;)

Ik ben nu 16 jaar moeder en het lijkt of het moederhart naarmate het langer meegaat steeds meer nieuwe krassen krijgt. Dat is natuurlijk logisch, maar ik had er van tevoren niet over nagedacht. Het lijkt ook of het steeds minder bestand is tegen verdrietig nieuws over kinderen.

Misschien omdat ik al zoveel jaren heb mogen zien hoe puur kinderen zijn. En als ik dan in het nieuws lees of in mijn omgeving zie wat kinderen wordt aangedaan, dan komt de momzilla in mij naar boven.

Maar ik geloof dat er zeker een manier is waarop wij onze kinderen kunnen voorbereiden op deze wereld. En dat is wat we ze thuis meegeven. Als ze liefde, warmte, waardering, vertrouwen, beschikbaarheid krijgen, dan weten ze 1 ding: ze zijn geliefd! Gewenst!

En als ze dan in toekomst pijn wordt gedaan, zit daar van binnen die overtuiging: mijn ouders houden van mij, ik mag er zijn! 

En dat besef is denk ik het allermooiste wat je aan je kinderen kunt geven.

Bij Ukje is onze missie: For Happy Families. Dat doen wij met zo iets simpels als hoezen, maar wij steunen ook de RonMcDonald huizen én waar het kan op socials komen wij op voor de belangen van kinderen. Ik vind dit megabelangrijk en daar zetten wij ons bij Ukje graag voor in!

Terug naar blog